Salon Fryzjersko – Kosmetyczny

ul. Okopowa 25
01-059 Warszawa

503 657 411
(22) 424 43 40

Od stóp do głów

♦ TRADYCJA
Nasza firma powstała w 1992r. Początkowo świadczyła tylko usługi fryzjerskie z czasem zakres usług poszerzył się o manicure, pedicure oraz usługi kosmetyczne na twarz i ciało.

♦ OD STÓP DO GŁÓW
Jesteśmy otwarci na potrzeby Klienta, dbamy o to aby nasi Klienci w jednym miejscu mogli wykonać wszystkie podstawowe usługi w dostępnej dla każdego cenie.

♦ ROZWÓJ
W salonie pracuje młoda, chętna do rozwoju, dobrze przeszkolona Kadra. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i staramy się wciąż rozwijać i poszerzać zakres usług.

♦ MIŁA ATMOSFERA
Dbamy o zapewnienie miłej atmosfery, szanujemy każdego Klienta, każda osoba odwiedzająca nasz salon jest dla nas wyjątkowa. Jesteśmy wdzięczni za korzystanie z naszych usług.

♦ DOGODNE TERMINY
Do salonu można się zapisać lub przyjść bez umówienia wizyty. Staramy się zapewnić odpowiednią obsługe aby każdy mógł zostać przyjęty w dogodnym dla siebie terminie.

♦ PROMOCJE
W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, na wiele kluczowych usług przewidzieliśmy atarakcyje promocje nawet do 50% ceny np. na zabiegi kosmetyczne, manicure, pedicure, paznokcie żelowe a także baleyage, ombre hair, dekoloryzacja, upięcia oraz makijaż wieczorowy i ślubny.

Serdecznie zapraszam
Właścicielka